Eventy

„Za prvé, dívejte se na nebe, na hvězdy a ne dolů na nohy. Za druhé, nikdy nepřestaňte snít a pracovat. Práce Vám dává smysl a život je bez ní prázdný. Za třetí, pokud budete mít štěstí a lásku, pamatujte, že je tam a nikdy ji nezahoďte.“

Stephen King

Maok – setkání & koncert pod širým nebem

Čtvrtek, 2. června 2022, setkání od 17h, koncert od 20h, Letní Amfiteátr Valečov

Rozsviťme Mladoboleslavsko.
Tentokrát v místě s magickou atmosférou, dotýkajícího se srdce Českého ráje, pod širým nebem, plným hvězd & s hudbou MAOKA dotýkající se našich vnitřních světů.
Pro setkání našeho kmene otevřeme areál letního amfiteátru Valečov již v 17.00 hodin. Zapálíme oheň, posdílíme přítomnost, zabubnujeme a pohrajeme si, občerstvíme se famózním cateringem od AJURVÉDA MB a navážeme koncertem Maoka se západem Slunce.

Maokova hudba i hlas mají schopnost procházet každou buňkou těla a povznášet ducha, navozují pocit vnitřního klidu a lásky, vyjadřují celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co je obsaženo uvnitř každého z nás.
Maok, jak sám říká, nás přizve do svého světa hudby, která je pro něj vyjádřením svobody a lásky. Vyjádřením úžasu z tvořivého okamžiku, kdy vzniká krása, která nás může uchvátit a zavést nás do barevného a neustále se měnícího světa naší Duše, anebo v nás může zastavit jakýkoliv pohyb a my se můžeme rozpustit v jediném bodě, v plnosti prázdna, které je zároveň zornicí našeho oka. Anebo nás může zavést do pulzující extáze planoucího srdce, anebo nás může provést cestou tance a pohybu, kde splyneme se svým tělem v našich vnitřních rytmech. Anebo si jen tak příjemně pospíme.

Vstupné na místě: 590 Kč / osobu. Předprodej vstupenek UKONČEN! (490 Kč / osobu). Děti do 15ti let poloviční vstupné.

MAOK – www.maok.sk
Je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejniternějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska, mnoha filmů o přírodě, jeho hudba provází i film Viliama Poltikoviče o Eduardovi a Míle Tomášových „Ať šťastny jsou všechny bytosti“.

Jaroslav Dušek – Čtyři Dohody

Středa, 15. června 2022 od 19.00 hodin, Městské Divadlo Mnichovo Hradiště

Další krásné setkání z cyklu „Rozsviťme Mladoboleslavsko“ tentokrát v podobě geniálního divadelního představení v podání Jaroslava Duška na motivy knihy Čtyři Dohody od autora Dona Miguela Ruize. Aneb kniha moudrostí starých Toltéků aplikovaná na dnešní dobu.

Ve Čtyřech dohodách odhaluje Don Miguel Ruiz zdroj omezujících názorů, které připravují o radost a vedou ke zbytečnému utrpení. Čtyři dohody založené na staré toltécké moudrosti, nabízejí silný kód chování, který dokáže rychle proměnit náš život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky.

Nadčasová kniha Čtyři dohody mexického spisovatele Dona Miguela Ruize již několik let inspiruje miliony čtenářů po celém světě. V České republice se touto knihou inspirované divadelní představení již po několik let těší velké oblibě u diváků, pro velmi odlehčené, volně a v nadsázce zpracované pojetí, pro improvizaci v dané přítomnosti, která tak každé představení tvoří jedinečným a neopakovatelným. Jaroslav Dušek v této divadelní hře apeluje na naše vnitřní osvobození, připomíná nám základní principy lidství a to vše nesmírně humornou a laskavou formou.

Toto představení je ze stran účinkujících i pořadatele pojato jako benefiční – část výtěžku bude věnováno na podporu konkrétních institucí, které vybereme společně a podpoříme charitativním darem.

Nehřešme slovem, neberme si nic osobně, nevytvářejme si žádné domněnky, dělejme vše, jak nejlépe dovedeme.

VYPRODÁNO! Cena vstupenky: 590 Kč / osobu.

Jaroslav Dušek – Pátá Dohoda

Středa, 7. září 2022 od 19.00 hodin, Městské Divadlo Mnichovo Hradiště

Další navazující setkání z cyklu „Rozsviťme Mladoboleslavsko“ tentokrát v podobě druhého geniálního divadelního představení Pátá Dohoda od autora Dona Miguela Ruize v podání Jaroslava Duška.

Pátá dohoda, navazující na Čtyři dohody – knihu moudrostí starých Toltéků aplikovaná na dnešní dobu – nás zavádí do hlubší roviny našeho sebeuvědomování a navrací nás k našemu vrozenému pravému já.

Toto pokračování Čtyř dohod, které změnily životy milionům lidí po celém světě, připomíná největší dar, kterým se můžeme obdarovat: svobodu být sám sebou.

Nadčasové knihy Čtyři dohody & Pátá dohoda mexického spisovatele Dona Miguela Ruize již několik let inspirují miliony čtenářů po celém světě. V České republice se těmito knihami inspirovaná divadelní představení již po několik let těší velké oblibě u diváků, pro velmi odlehčené, volně a v nadsázce zpracované pojetí, pro improvizaci v dané přítomnosti, která tak každé představení tvoří jedinečným a neopakovatelným. Jaroslav Dušek v těchto divadelních hrách apeluje na naše vnitřní osvobození, připomíná nám základní principy lidství a to vše nesmírně humornou a laskavou formou.

Toto představení je ze stran účinkujících i pořadatele pojato jako benefiční – část výtěžku bude věnováno na podporu konkrétních institucí, které vybereme společně a podpoříme charitativním darem.

VYPRODÁNO! Cena vstupenky: 590 Kč / osobu.

ARCHIV EVENTŮ

Nenásilná komunikace – víkendový workshop s Helenou Kurzweilovou

Sobota, 23.4.2022 & Neděle 24.4.2022, každý den od 9.30 do 17.30 hodin, Komunitní Zahrada Oáza Života

Také si někdy ve svých představách malujete svět, kde spolu všichni lidé žijí v klidu a míru? A s těmi představami chodí i otázky … co když je skutečně vnější odraz světa obrazem vnitřním, každého jednoho z nás v tom velkém Země-kolektivu?

A pokud nám, lidem, byl dán dar se dorozumívat i slovy, umíme tento dar použít v tom nejlepším slova smyslu? Umíme spolu komunikovat? Sami se sebou, s těmi nejbližšími, s dětmi, s rodiči, mezi přáteli, kolegy, známými, nebo i s těmi, které potkáme, když jdeme kolem jen tak mimochodem, byť jen jednou za život?
Dokážeme to v laskavosti, v klidu, míru, toleranci, vzájemnosti, se záměrem o porozumění, bez hodnocení, posuzování a útočení?

Zvu Vás, tentokrát v menší skupině, na společné víkendové „rozsvěcení“ v klidu a míru, na objevování vzájemného dorozumění a porozumění formou ♡ WORKSHOPU NENÁSILNÉ KOMUNIKACE S HOSTEM ~ HELENOU KURZWEILOVOU ♡. Budeme společně vyprazdňovat prázdný prostor, potřebný pro kreativní myšlení a nacházení nových řešení!

Bezpečným, klidným, domácím prostředím nám bude Komunitní zahrada Oáza Života, na venkově s přilehlým lesem, se stylovým interiérem a komfortní zahradou. 

Setkání je vhodné pro jednotlivce, páry, rodiče, učitele, vedoucí týmů, pracovníky ve firmách i službách, zkrátka pro kohokoli, kdo chce svou komunikaci posunout novým směrem blíže k lidem. Směrem vnitřního porozumění, kde lze vyjádřit jasně a upřímně, co se děje v nás samotných, stejně jako porozumět tomu, co se odehrává za slovy druhého.

Kapacita tohoto setkání je omezena na menší skupinku, přihlášení předem je nutné. Příspěvek: 3 500 Kč / osobu (zahrnuje: 2-denní víkendový worskhop s Helenou Kurzweilovou, v krásných prostorách interiéru i zahrady, s láskou připravenou stravu (vegetariánskou) a nápoje pro oba dva dny.

Jarní Workshop s Balkonikou

Neděle, 10. dubna 2022, 15.00 – 18.00 hodin, Komunitní zahrada Oáza Života

Přivítejme jaro v Květnový den společně!

V hlavní roli bude tvoření s božskou průvodkyní floristkou, zahradnicí a aranžérkou Nikolou z květinové farmy Balkonika & klidná a pohodová atmosféra v přátelském kruhu, s občerstvením z domácí pekárny.

Na tomto setkání si vyrobíme přírodní jarní věnec na stůl nebo na dveře, zcela dle vlastní fantazie každého z nás. Vezměte s sebou jen sebe, kamarádku, maminku, babičku, oblečení vhodné pro tvoření a chuť stát se na chvíli aranžérem. O vše ostatní se postaráme s láskou pro Vás!

Cena workshopu: 790 Kč / 1 osobu. ​ Cena zahrnuje přírodní materiály, ozdoby, stuhy, pomůcky na výrobu a drobné občerstvení. ​

Těšíme se na Vás a na společný jarní čas!

Martina & Nikola

Pjér La Šé´z – Živá beseda „Procitnutí“

Úterý, 29. března 2022 od 17.00 hodin, Permafarma Jagava, Veselice

„Duše má, kde jsi, slyšíš mě? Vrátil jsem se. Setřásl jsem ze svých nohou prach všech zemí. A přišel jsem za Tebou.“

Procitáme. V přerodu starého světa v nové paradigma. Vnímáme svou duši, vlastní tvorbu jednotlivce, jež je v důsledku projektem celku. Jak žít a nezabloudit, v hledání a nalézání Pravdy, vlastní svobody a opravdovosti sama sebe, v tomto mimořádném okamžiku, v němž jsme si kdysi kdesi zvolili být? A co by na to všechno dnes řekl Bůh?

Buďte zváni na další, v samotném rozpuku jara, komunitní setkání z cyklu „Rozsviťme Mladoboleslavsko“, které tentokrát přijede obohatit výjimečný a charismatický zrozenec v Rybách, Pjér La Šé´z. Tak trochu jiný, nekonvenční psycholog a psychoterapeut, žijící v souladu s přírodou, v jehož srdci tepe inspirace nadčasového odkazu a teorie Carla Gustava Junga (jež tvrdil, že lidskou psychiku můžeme pochopit pouze na pozadí světa snů, umění, mytologie, náboženství a filozofie.), se ve svém psychologickém bádání a psychoterapeutické praxi přiklání k tradičním kulturám a zastává jejich přístup starý tisíce let. Své klienty doprovází na jejich cestě při hledání a realizaci osobní svobody, v bytí sám sebou v současném světě. Hledá a nalézá kořeny, sahající do skutečné podstaty Bytosti, zkoumá nevědomí a sny, skrze které lze naslouchat tomu, co našeptává člověku jeho vlastní duše.

Jako spisovatel vydal právě čerstvou knihu, která vzešla ze spolupráce s Pavlem Černým, pojatou jako dialog mezi Stvořitelem a současným Lidstvem „In Deos aneb skutečný horor“.

Sejdeme se na místě, tvořeném vědomě a srdcem, které je známo mimo jiné i z projektu „Žít lehce“.

Vstupné: 490 Kč / osobu.

Šťastny ať jsou všechny bytosti & Živá beseda s Viliamem Poltikovičem

Úterý, 15. února 2022, 17.00 – 20.30 hodin, Permafarma Jagava, Veselice

Vydejme se společně na cestu, na níž mohou být všechny bytosti šťastné! Cyklus tak trochu jiných kulturních událostí „Rozsviťme Mladoboleslavsko“ v novém roce 2022 přijede zažehnout VILIAM POLTIKOVIČ, tvůrce & režisér krásných a inspirativních dokumentárních filmů (Zrcadlení tmy, Příběh tantry, Z temnoty duše světlo, Maestra Ayahuasca, Brána smrti, Dalajlama v Buddhových stopách a mnohých dalších), kameraman, spisovatel, fotograf, cestovatel. Muž, narozen ve znamení Ryb, znám jako jemná, citlivá a skromná bytost s velmi silným duchem a odvahou.

Tématem tohoto setkání bude promítání nového dokumentárního snímku Viliama: „Šťastny ať jsou všechny bytosti“ o Míle & Eduardovi Tomášových, kteří z tohoto světa odešli, však jejich moudré myšlenky a učení tu s námi zůstávají napořád. S tímto dokumentem jako bychom se na čas mohli ocitnout s manželi Tomášovými na jejich chatě, v jejich moudré a láskyplné energii, a mohli s nimi vnitřně hovořit o věcech nejzásadnějších pro bytí každého z nás.

Následná živá beseda s Viliamem bude, jak je již kouzlem i zvykem, tvořena společně v dané přítomnosti. Pojďme zas a znovu realitu tohoto setkání utvářet spolu, podílejme se každý svou energií i vlastními otázkami, na které hledáme odpovědi, na celkové atmosféře tohoto podvečera.

Sejdeme se na místě, tvořeném vědomě a srdcem, které je známo mimo jiné i z projektu „Žít lehce“.

Vstupné: 350 Kč / osobu.

Harmonizační beseda s Jirkou Ledvinkou

Středa, 1.září 2021 – 17.00 hodin, Letní Amfiteátr Valečov

V světový den Míru přijal pozvání poprvé na Mladoboleslavsko Jiří Ledvinka. Jste srdečně zváni na živou harmonizační besedu pod širým nebem v krásném areálu letního amfiteátru pod zříceninou hradu Valečov u obce Boseň.

Unikátní model setkávání je určen všem, kteří již nehledají odpovědi na otázky každodenních událostí, nesnaží se uchopit běh každodenního života vlastní myslí, ať už se manifestuje v onom okamžiku jakkoli. Je pro všechny, kteří jsou ochotni překročit práh každodenní zvědavosti a touží se ponořit do větší hloubky Božské podstaty, a tedy i té vlastní.

Setkání bude probíhat formou otázek a odpovědí, ale může mít také formu debaty a sdílení nebo chvil v tichu a prostém bytí. Celé setkání je podpořeno intenzivním harmonizačním procesem, který bude probíhat naplno po celou dobu besedy. Pozvání tak platí pro všechny, kteří touží začít dotýkat se i jiných, ještě nepoznaných úrovní reality, pro všechny, kteří jsou připraveni k zvědomování si božích otisků v sobě.

Vstupné: 1 200 Kč / osobu.

Na vlně Duše s Jardou Duškem

Úterý, 5.10.2021 – 17.00 hodin, Permafarma Jagava Veselice

Další host, který přijal mé pozvání na Mladoboleslavsko, chodí po světě bos, s laskavým nadhledem a humorem sobě vlastním, uctívá pradávnou moudrost, věří v přítomnost, Láska je jeho pravdou a podepisuje se „ze srdce, Jaroslav“.

Jsme-li s touto dobou skutečně vystaveni okamžiku rozhodnutí, jakou cestou chceme jako lidé pokračovat dál, zvolíme cestu hypnózy či manipulativní iluze všeobecného programování s výsledkem odpojení se od sebe sama a zapomenutí pravé podstaty v roli oběti? Nebo zvítězí cesta, kde nezapomeneme na výjimečnost lidské bytosti, tělo, které bylo stvořeno ve své dokonalosti, půjdeme tam, kde stále ještě cítíme spojení se sebou samým, s vlastním srdcem a duchem, v náruči přírody, z níž všichni pocházíme a která je nade vším, v napojení, kde jsme skutečně živí a cítíme emoce, v roli tvůrce, zodpovědného za své bytí?

A jsme-li každý jednotlivec přispěvatelem kolektivního vědomí a tvoření života na téhle krásné Zemi, není na čase zvolit směr?

S naladěním na vlnu vlastní duše, kéž dostane se nám té nejspolehlivější navigace. Utvářejme toto setkání spolu, podílejme se každý svou energií i vlastními otázkami, na které hledáme odpovědi, na celkové atmosféře tohoto podvečera.

Sejdeme se tentokrát na místě, tvořeném vědomě a srdcem, které je známo mimo jiné i z projektu „Žít lehce“.

Vstupné: 490 Kč / osobu.

Živá beseda s Janem Rakem & Janem Vojáčkem

Úterý, 23.listopadu 2021 – 17.00 hodin, Permafarma Jagava Veselice

Je mi velkou ctí a radostí, že mé srdečné pozvání na Mladoboleslavsko přijali Jan Rak, vědec a profesor kvantové fyziky & Jan Vojáček, uznávaný lékař funkční a celostní medicíny.

Pojďme se pobavit o hledání vlastní rovnováhy, o svobodné vůli, o realitě a iluzích, vědomí i nevědomí, o tvoření nového světa a budoucnosti nás všech v dobách, kdy změna je na pořádku každého okamžiku, v každém tady a teď, o umění bytí v plnohodnotném fyzickém, duševním i duchovním zdraví, o vlastní síle i zodpovědnosti, o síle myšlenky, kontrole nad svým životem. Kouzlo živých besed tkví ve společném tvoření. Pojďme tedy realitu tohoto setkání utvářet spolu, podílejme se každý svou energií i vlastními otázkami, na které hledáme odpovědi, na celkové atmosféře tohoto podvečera.

Sejdeme se tentokrát na místě, tvořeném vědomě a srdcem, které je známo mimo jiné i z projektu „Žít lehce“.

Vstupné: 590 Kč / osobu.

Fantasy tematické focení v přírodě

Neděle, 10.10.2021, 9.00 – 17.00 hodin, Bakov nad Jizerou

Tematické focení pro ženy v náruči přírody. Staňte se královnou své vnitřní i vnější krásy a zvěčněte ji na věčné časy.

O vše se postaráme pro Vás. Nechte se hýčkat a svěřte se do rukou profesionálního týmu:
Make-up and Hair Stylist Petra Čapková, www.petrabeauty.cz
Floristka Eva Hliněná, www.flowerseve.cz
Fotografka Lucie Kadlecová, www.luciekadlecova.com.

Čeká Vás hodinová příprava ze strany vizážistky v příjemném a útulném zázemí ateliéru. Floristka Vaši krásu podtrhne živými květy v podobě věnečku. A poté už se svěříte na hodinu do rukou fotografky v přírodě blízkého okolí. Po celou dobu Vás bude obklopovat přátelská, empatická a pohodová atmosféra. Připraveno pro Vás bude i drobné a chutné občerstvení.

Cena kompletního balíčku:
4 900 Kč / osobu
.
Balíček obsahuje vše výše uvedené a 5 finálních fotografií, upravených ve velmi pokročilých retuších v té nejvyšší kvalitě.

Nabízíme Vám možnost zakoupení tohoto tematického focení formou dárkového certifikátu.
Těšíme se na Vás a společné tvoření.
Martina & Lucka & Petra & Eva

Boudoir & Glamour Focení á la Zimní Královna

Neděle, 14.11.2021, 9.00 – 17.00 hodin, Hotel Galatea

Tematické Boudoir & Glamour Focení á la Zimní Královna pro ženy. Dopřejte si čas jen sama pro sebe, nechejte se hýčkat v přátelské a empatické atmosféře 4 žen, zvěčněte svou ženskost a krásu, obdarujte sebe či své blízké vánočním dárkem, který bude žít na věčné časy. Staňte se královnou své vnitřní i vnější krásy. Focení je vhodné i pro těhotné ženy.

O vše se postaráme pro Vás. Nechte se hýčkat a svěřte se do rukou profesionálního týmu:
Make-up and Hair Stylist Petra Čapková, www.petrabeauty.cz
Floristka Eva Hliněná, www.flowerseve.cz
Fotografka Lucie Kadlecová, www.luciekadlecova.com
Event organizace Marthy Bártová, www.marthybartova.cz

Tentokrát se ke společnému tvoření sejdeme v Hotelu Galatea, který nám poskytne svou náruč v podobě interiéru, který je nově a s láskou zrekonstruován do vkusné a noblesní atmosféry & exteriéru s krásnou zahradou a přírodním jezírkem.

Čeká Vás hodinová příprava ze strany vizážistky. Floristka Vaši krásu podtrhne živými sezónními květy v podobě věnečku a květiny. A poté už se svěříte na hodinu do rukou fotografky s citlivým okem. Po celou dobu Vás bude obklopovat přátelská, empatická a pohodová atmosféra. K dispozici bude i možnost drobného občerstvení.

Cena kompletního balíčku: 4 900 Kč / osobu.
Balíček obsahuje vše výše uvedené a 5 finálních fotografií, upravených ve velmi pokročilých retuších v té nejvyšší kvalitě. Nabízíme Vám možnost zakoupení tohoto tematického focení formou dárkového certifikátu.
Těšíme se na Vás a společné tvoření.
Martina & Lucka & Petra & Eva

Adventní workshop s Balkonikou

1.adventní neděle 28.11.2021, 15.00 – 18.00 hodin, Komunitní zahrada Oáza Života

Přivítejme společně v první adventní neděli ten nejkrásnější čas vánoční.
V hlavní roli bude tvoření s božskou průvodkyní floristkou, zahradnicí a aranžérkou Nikolou z květinové farmy Balkonika & vůně santalového dřeva, adventní klidná a pohodová atmosféra v přátelském kruhu, s tématicky laděným občerstvením z domácí pekárny.
Na tomto setkání si vyrobíme přírodní adventní věnec na stůl nebo na dveře, zcela dle vlastní fantazie každého z nás.
Vezměte s sebou jen sebe, kamarádku, maminku, babičku, oblečení vhodné pro tvoření a chuť stát se na chvíli aranžérem. O vše ostatní se postaráme s láskou pro Vás!
Cena kurzu: 790,- Kč nebo 890,- Kč (pro verzi s eukalyptem) / 1 osobu.
​Cena zahrnuje přírodní materiály, ozdoby, stuhy, pomůcky na výrobu a drobné občerstvení.
​Kapacita kurzu je omezena na 10 účastníků!
Těšíme se na Vás a na společný adventní čas!
Martina & Nikola

Advent s Arteterapií & Ateliérem Kruhy

Sobota, 4.12.2021, 15.00 – 18.00 hodin, Komunitní zahrada Oáza Života

Jste srdečně zváni na společný čas druhého adventu.
V hlavní roli tentokrát bude arteterapie hlínou s božskou řemeslnou průvodkyní Evou z Ateliéru Kruhy & vůně santalového dřeva, adventní klidná a pohodová atmosféra v přátelském kruhu, s tematicky laděným občerstvením z domácí pekárny.
Na tomto setkání si každý ručně vymodelujeme svého anděla strážného, různou technikou (plastika, reliéf).

Vezměte s sebou jen sebe, kamarádku, maminku, babičku, oblečení vhodné pro tvoření a chuť stát se na chvíli tvořitelem. O vše ostatní se postaráme s láskou pro Vás!
Cena workshopu: 790 Kč nebo / 1 osobu.
​Cena zahrnuje vše potřebné pro vymodelování i následné retuše a zapékání v ateliéru s následným dovozem Vašeho výrobku k vyzvednutí nejpozději 17.12.2021 tak, aby Vás či Vaše blízké anděl těšil při letošních Vánocích.
​Kapacita workshopu je omezena na 10 účastníků!
Své místo si můžete závazně rezervovat přihlášením společně s úhradou nevratné zálohy ve výši 500 Kč bankovním převodem.
Těšíme se na Vás a na společný adventní čas!
Martina & Eva

Patrik Kee: Adventní Koncert Naděje

Neděle 19.prosince, 17.00 – 18.30 hodin, Kostel svatého Havla Mladá Boleslav

Úplňkový koncert v poslední adventní neděli s Patrikem Kee v nádherném prostoru Kostela svatého Havla v Mladé Boleslavi.

Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn.

Způsob, jakým svou tvorbu na koncertech na posluchače přenáší, míří neomylně přímo do jejich srdcí a otevírá v nich bezeslovný rozhovor s jejich krásným vnitřním Já – sami se sebou.

Přijďte se společně naladit na ten nejkrásnější čas Vánoc, pomalu s láskou propustit dění letošního roku a požehnat sobě i ostatním, víře i naději pro rok nadcházející.

Vstupné: 350 Kč / osobu.

Boudoir & Glamour Focení á la Jarní Rozkvétání

Neděle, 20. března 2022, 9.00 – 17.00 hodin, Hotel Galatea Kosmonosy

Tematické Boudoir & Glamour Focení á la Jarní Rozkvétání pro ženy v den Jarní rovnodennosti.
Dopřejte si čas jen sama pro sebe, nechejte se hýčkat v přátelské a empatické atmosféře 4 žen, zvěčněte svou ženskost a krásu, obdarujte sebe či své blízké dárkem, který s Vámi bude žít na věčné časy.
Staňte se královnou své vnitřní i vnější krásy. Focení je vhodné i pro těhotné ženy.

O vše se postaráme pro Vás. Nechte se hýčkat a svěřte se do rukou profesionálního týmu:
Make-up and Hair Stylist Petra Čapková, www.petrabeauty.cz
Floristka Eva Hliněná, www.flowerseve.cz
Fotografka Lucie Kadlecová, www.luciekadlecova.com
Event organizace Marthy Bártová, www.marthybartova.cz

Tentokrát se ke společnému tvoření sejdeme v Hotelu Galatea, který nám poskytne svou náruč v podobě interiéru, který je nově a s láskou zrekonstruován do vkusné a noblesní atmosféry & exteriéru s krásnou zahradou a přírodním jezírkem.

Čeká Vás hodinová příprava ze strany vizážistky. Floristka Vaši krásu podtrhne živými sezónními květy v podobě věnečku a květiny. A poté už se svěříte na hodinu do rukou fotografky s citlivým okem. Po celou dobu Vás bude obklopovat přátelská, empatická a pohodová atmosféra. K dispozici bude i možnost drobného občerstvení.
Cena kompletního balíčku:
4 900 Kč / osobu

Balíček obsahuje vše výše uvedené a 5 finálních fotografií, upravených ve velmi pokročilých retuších v té nejvyšší kvalitě. Nabízíme Vám možnost zakoupení tohoto tematického focení formou dárkového certifikátu.

Těšíme se na Vás a společné tvoření.
Martina & Lucka & Petra & Eva